Avatud Allikas · Keel: Italiano

Itaalia · Transporditeenused

Ametlik TED-i pealkiri · Italiano

Servizio di trasporto scolastico per le scuole del territorio del Comune di Cavaion Veronese per gli anni scolastici 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 CON POSSIBILITA’ DI PROROGA

COMUNE DI CAVAION VERONESE · Itaalia

Tähtaeg 21. sept 2026 08:00 UTC
Eeldatav maksumus576 800 EUR
Avaldatud31. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Italiano

Mida hangitakse?

Servizio di trasporto scolastico per le scuole del territorio del Comune di Cavaion Veronese per gli anni scolastici 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 CON POSSIBILITA’ DI PROROGA

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 598406-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 598406-2026, viimati kontrollitud 3. sept 2026 11:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.