Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Polski

Πολωνία · Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, μηχανικής και επιθεώρησης

Επίσημος τίτλος TED · Polski

AKTUALIZACJA DOKUMENTACJI DLA ETAPU 1 BUDOWY REGIONALNEJ DROGI RACIBÓRZ-PSZCZYNA NA ODCINKU OD UL. RYBNICKIEJ W RACIBORZU DO UL. PSTRĄZKIEJ W RZUCHOWIE (DW 923)

Miasto Racibórz · Πολωνία

Προθεσμία 16 Σεπ 2026, 9:30 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία4.970.242,68 PLN
Δημοσιεύθηκε4 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Polski

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

1. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja dokumentacji projektowej budowlanej, geodezyjnej oraz środowiskowej dla etapu 1 Regionalnej Drogi Racibórz – Pszczyna czyli na odcinku od ul. Rybnickiej w Raciborzu do ul. Pstrązkiej w Rzuchowie. Dotychczas opracowana dokumentacja obejmuje etap 1, tj. rozpoczynający się przed skrzyżowaniem z ul. Rybnicką i Piaskową (droga wojewódzka nr 935 i droga powiatowa) do ul. Pstrązkiej w Rzuchowie (droga wojewódzka nr 923), węzeł poza zakresem opracowania etapu 1. Klasa drogi: GP Przekrój: 2/2 Długość odcinka objętego aktualizacją ok: 10.750 m Zakres aktualizacji dokumentacji projektowej: Na aktualizację składać będzie się m.in.: 1) wykonanie mapy do celów projektowych, 2) przeprowadzenie wywiadów branżowych, 3) uzyskanie wypisó

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 560958-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 580512-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 610767-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 610767-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.