Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Eesti

Εσθονία · Κατασκευαστικές εργασίες

Επίσημος τίτλος TED · Eesti

Riigitee nr 52 Viljandi-Rõngu km 46,845 asuva Pikksilla silla ehitus ja km 46,2-47,25 teelõigu rekonstrueerimine

Transpordiamet · Εσθονία

Προθεσμία 24 Σεπ 2026, 10:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία6.900.000 EUR
Δημοσιεύθηκε1 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Eesti

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Riigitee nr 52 Viljandi-Rõngu km 46,845 asuva Pikksilla silla ehitus ja km 46,2-47,25 teelõigu rekonstrueerimine vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 535537-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 574860-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 599486-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  4. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 602337-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 602337-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 7:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.