Επαληθευμένη εικόνα αγοράς

Σουηδία — Υπηρεσίες ακινήτων: Δημόσιες συμβάσεις

10Ανοικτές συμβάσεις

Σουηδία — Υπηρεσίες ακινήτων: Βρείτε πρόσφατες προκηρύξεις δημόσιων συμβάσεων από το TED.

Ανοικτές τώρα10
Δημοσιευμένες σε 90 ημέρες10
Διαφορετικές αναθέτουσες αρχές9
ΠηγήTED

Τρέχουσες ευκαιρίες

Ανοικτές προκηρύξεις ανά προθεσμία

Σύνθετη αναζήτηση
Ανοικτή SWE

Σουηδία · Υπηρεσίες ακινήτων

Επίσημος τίτλος TED · Svenska

Hyresvärdsupphandling vårdcentral Storvreta

Region Uppsala

Προθεσμία
11 Σεπ 2026, 9:59 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
50.000.000 SEK
Ανοικτή SWE

Σουηδία · Υπηρεσίες ακινήτων

Επίσημος τίτλος TED · Svenska

Fullserviceavtal skadedjur

Järfällahus AB

Προθεσμία
23 Σεπ 2026, 9:59 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
10.000.000 SEK
Ανοικτή SWE

Σουηδία · Υπηρεσίες ακινήτων

Επίσημος τίτλος TED · Svenska

Fastighetsvärdering Byggnad, Jord och Skog Norr, Mellan, Syd

Fortifikationsverket

Προθεσμία
25 Σεπ 2026, 9:59 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
23.000.000 SEK
Ανοικτή SWE

Σουηδία · Νομικές υπηρεσίες, μάρκετινγκ, συμβουλευτική και προσλήψεις

Επίσημος τίτλος TED · Svenska

Ramavtal fastighetsvärderingstjänster

Norrköpings kommun

Προθεσμία
25 Σεπ 2026, 10:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
3.275.000 SEK
Ανοικτή SWE

Σουηδία · Υπηρεσίες ακινήτων

Επίσημος τίτλος TED · Svenska

Hyresmoduler 8M till Hudiksvalls Sjukhus

Region Gävleborg

Προθεσμία
28 Σεπ 2026, 9:59 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
13.000.000 SEK
Ανοικτή SWE

Σουηδία · Υπηρεσίες ακινήτων

Επίσημος τίτλος TED · Svenska

Hyresvärdsupphandling Polishus i Vällingby

Polismyndigheten

Προθεσμία
30 Σεπ 2026, 9:59 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
400.000.000 SEK
Ανοικτή SWE

Σουηδία · Υπηρεσίες ακινήτων

Επίσημος τίτλος TED · Svenska

Fastighetsmäklartjänster

Täby kommun

Προθεσμία
4 Οκτ 2026, 10:00 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
1.500.000 SEK
Ανοικτή SWE

Σουηδία · Υπηρεσίες ακινήτων

Επίσημος τίτλος TED · Svenska

Upphandling av hyresvärd för nytt polishus i Strömstad

Polismyndigheten

Προθεσμία
15 Οκτ 2026, 9:59 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
365.000.000 SEK

Πώς να χρησιμοποιήσετε αυτή τη σελίδα

Ελέγξτε τα βασικά πριν υποβάλετε προσφορά

Συγκρίνετε την επίσημη προθεσμία, τη διαδικασία, τα έγγραφα και τις απαιτήσεις επιλεξιμότητας πριν δεσμεύσετε πόρους.

Οι αξίες και οι ταξινομήσεις βοηθούν στην ανακάλυψη, αλλά υπερισχύουν η αρχική προκήρυξη και οι τελευταίες διορθώσεις της.