Åben Kilde · Sprog: Italiano

Italien · Transporttjenester

Officiel TED-titel · Italiano

Servizio di “Trasporto scolastico degli alunni residenti in bassa Valle Stura e frequentanti la scuola primaria di piano quinto, frequentanti la scuola media di Demonte e frequentanti la scuola dell’infanzia e primaria di Vignolo nonché la scuola media di Cervasca” per gli anni scolastici 2026/2027 - 2027/2028 con eventuale opzione di rinnovo per ulteriori due anni scolastici.

Unione Montana Valle Stura · Italien

Frist 12. sep. 2026 16.00 UTC
Anslået værdi314.356 EUR
Offentliggjort26. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Italiano

Hvad indkøbes?

Servizio di “Trasporto scolastico degli alunni residenti in bassa Valle Stura e frequentanti la scuola primaria di piano quinto, frequentanti la scuola media di Demonte e frequentanti la scuola dell’infanzia e primaria di Vignolo nonché la scuola media di Cervasca” per gli anni scolastici 2026/2027 - 2027/2028 con eventuale opzione di rinnovo per ulteriori due anni scolastici.

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 589621-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 589621-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 11.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.