Åben Kilde · Sprog: Deutsch

Tyskland · Arkitekt-, ingeniør- og inspektionstjenester

Officiel TED-titel · Deutsch

EÜ Venloerstr.,2630,km 1,131/EÜ Vogelsangerstr., 2630,km 1,465 - Bauüberwachung

DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16) · Tyskland

Frist 24. sep. 2026 09.00 UTC
Anslået værdiIkke oplyst
Offentliggjort26. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Deutsch

Hvad indkøbes?

EÜ Venloerstr.,2630,km 1,131/EÜ Vogelsangerstr., 2630,km 1,465 - Bauüberwachung

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 588459-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 588459-2026, senest kontrolleret 28. aug. 2026 10.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.