Oficiální shrnutí · Magyar
Co je předmětem zakázky?
Vezetékes földgáz beszerzése az ajánlatkérők részére a 2026.10.01. 06:00-tól (CET) 2027.10.01. 06:00-ig (CET) terjedő időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú földgáz energia kereskedelmi szerződés keretében, összesen 326.555 m3 mennyiségű földgáz beszerzése céljából (szerződött mennyiség). Az ajánlatkérő pótdíjmentesen jogosult legfeljebb +30% mennyiségi eltérés gyakorlására. A felhasználási helyeken a lekötött kapacitás 4-42 m3/h közötti. A meghatározott mennyiségeket gáztechnikai normál állapotra számolva kell értelmezni (gnm³). A földgáz minőségi paramétereinek meg kell felelniük az MSZ1648:2016 szabvány 2H gázcsoportra vonatkozóan rögzített határértékeknek. A forgalomarányos rendszerhasználati díj és a molekula díj HUF/GJ-ban megadott értékét, valamint a fix rendszerhasználati díj
Orientační strojový překlad. Rozhodující zůstává oficiální shrnutí.
Oficiální shrnutí · Magyar
Vezetékes földgáz beszerzése az ajánlatkérők részére a 2026.10.01. 06:00-tól (CET) 2027.10.01. 06:00-ig (CET) terjedő időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú földgáz energia kereskedelmi szerződés keretében, összesen 326.555 m3 mennyiségű földgáz beszerzése céljából (szerződött mennyiség). Az ajánlatkérő pótdíjmentesen jogosult legfeljebb +30% mennyiségi eltérés gyakorlására. A felhasználási helyeken a lekötött kapacitás 4-42 m3/h közötti. A meghatározott mennyiségeket gáztechnikai normál állapotra számolva kell értelmezni (gnm³). A földgáz minőségi paramétereinek meg kell felelniük az MSZ1648:2016 szabvány 2H gázcsoportra vonatkozóan rögzített határértékeknek. A forgalomarányos rendszerhasználati díj és a molekula díj HUF/GJ-ban megadott értékét, valamint a fix rendszerhasználati díj
Historie oznámení
Časová osa zadávacího řízení
Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.
Dosud nebylo nalezeno žádné další související oznámení.
-
Oznámení o zahájení zadávacího řízení Aktuální oznámení
· TED 599001-2026
Otevřít oficiální oznámení ↗
Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.
Zdroj a spolehlivost
Zdroj: oficiální oznámení TED 599001-2026, naposledy ověřeno 3. 9. 2026 11:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.
Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.