Európai közbeszerzések keresése

Közbeszerzések keresése

Szűrje az aktuális hirdetményeket ország, CPV-ágazat, határidő és becsült érték szerint.

találat: 10

Aktuális lehetőségek

Hivatalos rekordok
Mentse el ezt a keresést radarkéntHetiAz e-mail-értesítések az ezeknek a feltételeknek megfelelő új hirdetményekre és lényeges frissítésekre terjednek ki.
Hamarosan lejár ESP

Spanyolország · Közüzemi szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Español

Servicio de mantenimiento, conservación y explotación del sistema Integrado de Depuración "Las Villas"

Presidencia de la Diputación Provincial de Salamanca

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. aug. 31. 21:59 UTC
Becsült érték
602 944,88 EUR
Hamarosan lejár ESP

Spanyolország · Közüzemi szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Español

PAE/SERV/019/2026 Trabajos lectura de contadores de agua

Consejo de Administración de la Agencia de Régimen Especial Ciclo Integral Aguas del Retortillo

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. aug. 31. 21:59 UTC
Becsült érték
587 295,81 EUR
Nyitott ESP

Spanyolország · Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és energia

Hivatalos TED-cím · Español

Contrato de suministro de energía eléctrica en las instalaciones del Ayuntamiento de Valdetorres de Jarama, mediante procedimiento abierto sujeto a regulación armonizada.

Pleno del Ayuntamiento de Valdetorres de Jarama

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 4. 21:59 UTC
Becsült érték
684 636,78 EUR
Nyitott ESP

Spanyolország · Közüzemi szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Español

Mantenimiento y explotación transitoria de las instalaciones de abastecimiento alternativo al embalse de El Tejo para garantizar la disponibilidad de recurso al municipio de El Espinar y a la Mancomunidad de La Mujer Muerta

Confederación Hidrográfica del Duero, O.A.

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 7. 12:00 UTC
Becsült érték
1 148 396,03 EUR
Nyitott ESP

Spanyolország · Közüzemi szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Español

Servicio de explotación de las obras de regulación y transporte del canal Segarra-Garrigues

Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 14. 12:00 UTC
Becsült érték
Nincs megadva
Nyitott ESP

Spanyolország · Közüzemi szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Español

SERVIZO PARA A EXPLOTACIÓN, CONSERVACIÓN, MANTEMENTO E OUTROS SERVIZOS CONEXOS DAS INSTALACIÓNS ADSCRITAS AO CONSORCIO

AYUNTAMIENTO DE O PORRIÑO

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 25. 12:00 UTC
Becsült érték
Nincs megadva
Nyitott ESP

Spanyolország · Építészeti, mérnöki és ellenőrzési szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Español

contratación por lotes del servicio de dirección facultativa de los trabajos de rehabilitación de colectores de la red de saneamiento integral de acosol, s.a. con manga cipp

Consejería delegada de ACOSOL, S.A.U.

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 28. 8:00 UTC
Becsült érték
500 991,77 EUR
Nyitott ESP

Spanyolország · Közüzemi szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Español

PO260009- B Servei de lectura de comptadors de la xarxa del servei d’abastament d’aigua potable del municipi de Terrassa

Terrassa Cicle de l'aigua EPEL

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. okt. 6. 11:15 UTC
Becsült érték
Nincs megadva
Nyitott ESP

Spanyolország · Közüzemi szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Español

Concesión del servicio de abastecimiento de agua potable y saneamiento en el término municipal de Peñíscola

Pleno del Ayuntamiento de Peñíscola

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. okt. 6. 21:59 UTC
Becsült érték
60 470 100,66 EUR