Európai közbeszerzések keresése

Közbeszerzések keresése

Szűrje az aktuális hirdetményeket ország, CPV-ágazat, határidő és becsült érték szerint.

találat: 9

Aktuális lehetőségek

Hivatalos rekordok
Mentse el ezt a keresést radarkéntHetiAz ellenőrzések a kiválasztott gyakorisággal futnak. Az e-mailek a Tenderivában elérhető, megfelelő új hirdetményekről és lényeges változásokról tájékoztatnak. A kézbesítés a TED frissítéseitől és azok feldolgozásától függ.
Nyitott CYP

Ciprus · Javítási és karbantartási szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

42/2026 - Υπηρεσίες καθαρισμού και συντήρησης των δεξαμενών στα κεντρικά αντλιοστάσια αποχέτευσης του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λευκωσίας

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 10. 9:00 UTC
Becsült érték
376 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 – 5.2 m3

ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 11. 8:00 UTC
Becsült érték
480 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Építészeti, mérnöki és ellenőrzési szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · English

Provision, implementation, maintenance and operation of an Integrated System for the Department of Insolvency (DoI) and the provision of Infrastructure as a Service (IaaS)-TA 03/2024

Department of Insolvency

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 15. 8:00 UTC
Becsült érték
5 652 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Javítási és karbantartási szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτική Βάση Ευάγγελος Φλωράκη

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 25. 6:00 UTC
Becsült érték
25 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Δ.Ο 69/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ (HEV) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ SUV(SPORT UTILITY VEHICLES)

Αστυνομία Κύπρου

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 25. 7:00 UTC
Becsült érték
140 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Javítási és karbantartási szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

60/2026 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού, για περίοδο είκοσι τεσσάρων (24) μηνών, για τις ανάγκες του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λευκωσίας

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. okt. 3. 9:00 UTC
Becsült érték
330 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)

Αστυνομία Κύπρου

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. okt. 9. 7:00 UTC
Becsült érték
332 500 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

Αστυνομία Κύπρου

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. okt. 14. 7:00 UTC
Becsült érték
195 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑ

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. okt. 16. 6:00 UTC
Becsült érték
410 000 EUR