Európai közbeszerzések keresése

Közbeszerzések keresése

Szűrje az aktuális hirdetményeket ország, CPV-ágazat, határidő és becsült érték szerint.

találat: 11

Aktuális lehetőségek

Hivatalos rekordok
Mentse el ezt a keresést radarkéntHetiAz ellenőrzések a kiválasztott gyakorisággal futnak. Az e-mailek a Tenderivában elérhető, megfelelő új hirdetményekről és lényeges változásokról tájékoztatnak. A kézbesítés a TED frissítéseitől és azok feldolgozásától függ.
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 – 5.2 m3

ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 11. 8:00 UTC
Becsült érték
480 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Διαγωνισμός αρ. 22/2026 για τη μίσθωση οχημάτων για την κάλυψη αναγκών του ΕΟΑ Λεμεσού

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 14. 9:00 UTC
Becsült érték
324 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια Αριθμός Διαγωνισμού: 22/2026

Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων Ερευνών

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 15. 8:00 UTC
Becsült érték
49 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Δ.Ο 66/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Αστυνομία Κύπρου

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 18. 7:00 UTC
Becsült érték
175 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Rádió-, televízió- és kommunikációs berendezések

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

ΕΚΤ 12-26: Προμήθεια εξοπλισμού για την ειδικότητα Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές, Δίκτυα και Επικοινωνίες του Κλάδου Ηλεκτρολογίας και Ηλεκτρονικών Εφαρμογών της ΔMTEEK

Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 18. 9:00 UTC
Becsült érték
294 800 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Elektromos gépek, készülékek és fogyóeszközök

Hivatalos TED-cím · English

116/2026 Supply of Cabinets

Electricity Authority of Cyprus

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 23. 11:00 UTC
Becsült érték
1 118 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Δ.Ο 69/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ (HEV) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ SUV(SPORT UTILITY VEHICLES)

Αστυνομία Κύπρου

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. szept. 25. 7:00 UTC
Becsült érték
140 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου

ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. okt. 2. 9:00 UTC
Becsült érték
219 500 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)

Αστυνομία Κύπρου

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. okt. 9. 7:00 UTC
Becsült érték
332 500 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

Αστυνομία Κύπρου

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. okt. 14. 7:00 UTC
Becsült érték
195 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑ

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Miért felel meg ez a lehetőség az Ön feltételeinek
  • Az ország megfelel a feltételeinek
  • Az ágazat megfelel a feltételeinek
Határidő
2026. okt. 16. 6:00 UTC
Becsült érték
410 000 EUR