Pretraživanje europske javne nabave

Pretraživanje javnih natječaja

Filtrirajte aktualne obavijesti prema državi, CPV sektoru, roku i procijenjenoj vrijednosti.

rezultata: 10

Aktualne prilike

Službeni zapisi
Spremite ovu pretragu kao radarTjednoObavijesti e-poštom obuhvaćaju nove obavijesti i značajne izmjene koje odgovaraju ovim kriterijima.
Rok se približava ESP

Španjolska · Komunalne usluge

Službeni naslov na TED-u · Español

Servicio de mantenimiento, conservación y explotación del sistema Integrado de Depuración "Las Villas"

Presidencia de la Diputación Provincial de Salamanca

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
31. kol 2026. 21:59 UTC
Procijenjena vrijednost
602 944,88 EUR
Rok se približava ESP

Španjolska · Komunalne usluge

Službeni naslov na TED-u · Español

PAE/SERV/019/2026 Trabajos lectura de contadores de agua

Consejo de Administración de la Agencia de Régimen Especial Ciclo Integral Aguas del Retortillo

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
31. kol 2026. 21:59 UTC
Procijenjena vrijednost
587 295,81 EUR
Otvoreno ESP

Španjolska · Naftni proizvodi, goriva, električna energija i energija

Službeni naslov na TED-u · Español

Contrato de suministro de energía eléctrica en las instalaciones del Ayuntamiento de Valdetorres de Jarama, mediante procedimiento abierto sujeto a regulación armonizada.

Pleno del Ayuntamiento de Valdetorres de Jarama

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
4. ruj 2026. 21:59 UTC
Procijenjena vrijednost
684 636,78 EUR
Otvoreno ESP

Španjolska · Komunalne usluge

Službeni naslov na TED-u · Español

Mantenimiento y explotación transitoria de las instalaciones de abastecimiento alternativo al embalse de El Tejo para garantizar la disponibilidad de recurso al municipio de El Espinar y a la Mancomunidad de La Mujer Muerta

Confederación Hidrográfica del Duero, O.A.

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
7. ruj 2026. 12:00 UTC
Procijenjena vrijednost
1 148 396,03 EUR
Otvoreno ESP

Španjolska · Komunalne usluge

Službeni naslov na TED-u · Español

Servicio de explotación de las obras de regulación y transporte del canal Segarra-Garrigues

Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
14. ruj 2026. 12:00 UTC
Procijenjena vrijednost
Nije objavljeno
Otvoreno ESP

Španjolska · Arhitektonske, inženjerske i inspekcijske usluge

Službeni naslov na TED-u · Español

contratación por lotes del servicio de dirección facultativa de los trabajos de rehabilitación de colectores de la red de saneamiento integral de acosol, s.a. con manga cipp

Consejería delegada de ACOSOL, S.A.U.

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
28. ruj 2026. 08:00 UTC
Procijenjena vrijednost
500 991,77 EUR
Otvoreno ESP

Španjolska · Komunalne usluge

Službeni naslov na TED-u · Español

Concesión del servicio de abastecimiento de agua potable y saneamiento en el término municipal de Peñíscola

Pleno del Ayuntamiento de Peñíscola

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
6. lis 2026. 21:59 UTC
Procijenjena vrijednost
60 470 100,66 EUR