Pretraživanje europske javne nabave

Pretraživanje javnih natječaja

Filtrirajte aktualne obavijesti prema državi, CPV sektoru, roku i procijenjenoj vrijednosti.

rezultata: 9

Aktualne prilike

Službeni zapisi
Spremite ovu pretragu kao radarTjednoProvjere se provode odabranom učestalošću. E-poruke navode odgovarajuće nove obavijesti i važne izmjene dostupne u Tenderivi. Dostava ovisi o ažuriranjima TED-a i njihovoj obradi.
Otvoreno CYP

Cipar · Usluge popravka i održavanja

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

42/2026 - Υπηρεσίες καθαρισμού και συντήρησης των δεξαμενών στα κεντρικά αντλιοστάσια αποχέτευσης του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λευκωσίας

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
10. ruj 2026. 09:00 UTC
Procijenjena vrijednost
376 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 – 5.2 m3

ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
11. ruj 2026. 08:00 UTC
Procijenjena vrijednost
480 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Arhitektonske, inženjerske i inspekcijske usluge

Službeni naslov na TED-u · English

Provision, implementation, maintenance and operation of an Integrated System for the Department of Insolvency (DoI) and the provision of Infrastructure as a Service (IaaS)-TA 03/2024

Department of Insolvency

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
15. ruj 2026. 08:00 UTC
Procijenjena vrijednost
5 652 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Usluge popravka i održavanja

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτική Βάση Ευάγγελος Φλωράκη

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
25. ruj 2026. 06:00 UTC
Procijenjena vrijednost
25 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 69/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ (HEV) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ SUV(SPORT UTILITY VEHICLES)

Αστυνομία Κύπρου

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
25. ruj 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
140 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Usluge popravka i održavanja

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

60/2026 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού, για περίοδο είκοσι τεσσάρων (24) μηνών, για τις ανάγκες του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λευκωσίας

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
3. lis 2026. 09:00 UTC
Procijenjena vrijednost
330 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)

Αστυνομία Κύπρου

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
9. lis 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
332 500 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

Αστυνομία Κύπρου

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
14. lis 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
195 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑ

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
16. lis 2026. 06:00 UTC
Procijenjena vrijednost
410 000 EUR