Pretraživanje europske javne nabave

Pretraživanje javnih natječaja

Filtrirajte aktualne obavijesti prema državi, CPV sektoru, roku i procijenjenoj vrijednosti.

rezultata: 11

Aktualne prilike

Službeni zapisi
Spremite ovu pretragu kao radarTjednoProvjere se provode odabranom učestalošću. E-poruke navode odgovarajuće nove obavijesti i važne izmjene dostupne u Tenderivi. Dostava ovisi o ažuriranjima TED-a i njihovoj obradi.
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 – 5.2 m3

ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
11. ruj 2026. 08:00 UTC
Procijenjena vrijednost
480 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Διαγωνισμός αρ. 22/2026 για τη μίσθωση οχημάτων για την κάλυψη αναγκών του ΕΟΑ Λεμεσού

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
14. ruj 2026. 09:00 UTC
Procijenjena vrijednost
324 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια Αριθμός Διαγωνισμού: 22/2026

Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων Ερευνών

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
15. ruj 2026. 08:00 UTC
Procijenjena vrijednost
49 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 66/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Αστυνομία Κύπρου

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
18. ruj 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
175 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Radijska, televizijska i komunikacijska oprema

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

ΕΚΤ 12-26: Προμήθεια εξοπλισμού για την ειδικότητα Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές, Δίκτυα και Επικοινωνίες του Κλάδου Ηλεκτρολογίας και Ηλεκτρονικών Εφαρμογών της ΔMTEEK

Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
18. ruj 2026. 09:00 UTC
Procijenjena vrijednost
294 800 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Električni strojevi, uređaji i potrošni materijal

Službeni naslov na TED-u · English

116/2026 Supply of Cabinets

Electricity Authority of Cyprus

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
23. ruj 2026. 11:00 UTC
Procijenjena vrijednost
1 118 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 69/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ (HEV) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ SUV(SPORT UTILITY VEHICLES)

Αστυνομία Κύπρου

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
25. ruj 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
140 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου

ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
2. lis 2026. 09:00 UTC
Procijenjena vrijednost
219 500 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)

Αστυνομία Κύπρου

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
9. lis 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
332 500 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

Αστυνομία Κύπρου

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
14. lis 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
195 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑ

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Zašto ova prilika odgovara vašim kriterijima
  • Država odgovara vašim kriterijima
  • Poslovni sektor odgovara vašim kriterijima
Rok
16. lis 2026. 06:00 UTC
Procijenjena vrijednost
410 000 EUR